zjentek

Jak jsou na tom dnes kolonie tučňáků?

Prospívají? Nebo naopak chřadnou a třeba jich ubývá? Nebo se někam v životě posouvají? A po čem vlastně touží?

Kde zjistit poznatky všeobecně? Zabývá se podobnými spekulacemi i v dnešním technologickém světě ještě vůbec někdo někde?

Odpovědi
L.G.

Zdroj níže není úplně aktuální (2019), nicméně nikde jsem nenarazil, že by došlo v mezicase k hromadnému úbytku populace, lokálně snad, ale celosvětově se ještě tučňáci s evolucí neloučí👍.

Zdroj: https://www.zo­ocam.info/zapis/skry­te-obrovske-kolonie-tucnaku-v-antarktide/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.