Miru1

Jak jsou kvalitní windows 7, a zda doporučíte nainstalovat když mám win. XP home edition.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Hykam

Určitě, kdyby jsi chtěl místo XP Visty, tak bych řekl ne, ale win7 jsou oproti Vistám úplně někde jinde a u XP bude končit mám dojem od příštího roku podpora.

Další odpovědi
Michal Kole

Rozhodně !!!

XP končí podpora ze strany Microsoftu

beer

Záleží na tobě a tvém PC. Pokud je PC starý (můj případ) a vše chodí jak má, zatím bych to nechal, uvidím co se stane po ukončení podpory a teprve pak bych případně šel na Win7. Navíc si myslím, že do té doby sedmičky zlevní ))

dvdk

Tam nejde o OS (XP home), ale o hardware, aby se ti to nelagovalo, popřípadě aby jsi to vůbec rozjel, ale když máž na to dobrej hardware tak bych ti to doporučil.
minimální požadavky: 32bitový (x86) nebo 64bitový (x64) procesor s frekvencí 1 gigahertz (GHz) nebo vyšší

1 gigabajt (GB) paměti RAM (32bitový systém) nebo 2 GB paměti RAM (64bitový systém)

16 GB volného místa na disku (32bitový systém) nebo 20 GB (64bitový systém)

Grafické zařízení DirectX 9 s ovladačem WDDM 1.0 nebo vyšším