Marty Koller

Jak jsou atraktivní popelářské dívky?

Odpovědi
Alesh

Tak velká nádhera to není, ale špatná taky není, taková normální holka od popelnic. 🙂

Zdroj: https://www.bles­k.cz/clanek/re­giony-praha-prazane/483022/len­ka-26-si-nasla-chlapskou-praci-praha-ma-prvni-popelarku.html

Voltaire

Nejde o povolání, ale celkový vzhled. Je to individuální a záleží na každé.

elkon

Nevím o takových, asi nějaký výmysl.

Smack

Popelařky nejsou, dělají to jen chlapy.

Daidal

Topmodelky z Playboye. ;)
Holky tohle moc nedělají, to už je pro ně „snazší“ dělat „nejstarší řemeslo.“ Nebo vlastně skoro cokoli jiného i třeba namáhavou nebo nějakou špinavou práci, ale na tenhle typ ony moc nejsou, jsou háklivější a považují to za hodně špinavou práci.
Hlavně už to mají hoši zabrané… ale se jako divím, že na to ještě nemají kvóty podle nějaké směrnice, nařízení a podobných blbostí. Aby zaměstnávali stejný počet žen a mužů. :D

Lurius

Člověk kterému na sobě záleží, je sebevědomý a spokojený se svým životem je vždycky nějakým způsobem krásný

Kelt

V Praze nebo i jinde je mnoho úklidových firem, ve kterých pracují ženy. Podstatné je, že pracují, vydělávají peníze a dělají užitečnou činnost. Určitě je lepší a důležitější práce této ženy, než nějakých darmožroutů u pracovní agentury. A jak vypadá – dobře, sluší jí to. Ostatně, kdybych jí potkal po práci někde jinde, tak bych na ní nepoznal , kde pracuje.

Lgee

Atraktivní možná, ale sebevedomi absolutní nula = taková dívka atraktivni byt sice muze ale jen vzhledem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.