agentpv

Jak se jmenovala hospodská odrhovačka zřejmě od J. Nohavici z 80. let (viz příloha)?

Píseň byla rychlá, zpívala se rusky, pamatuji si jen část textu „Mi píli na vakzále“ nebo tak nějak.

Nejlepší odpověď
nyjono

Ja děngi propil v bare.
Dál to je asi tak, že igrajem na kytare a oděvoček ja palubil. Akaja kultura, takova natura …

http://www.bliv­nik.cz/print/219/

nyjono

Někam mi zmizelo mnogo. Mnogo děvoček 😁.
Pravidelně si ji na akcích hrajeme. A zpíváme. Většinou déle po půlnoci 😁 😁