hulk

Jak? Jsem vystudovaný molekulární biologa nevím kde najít práci. Nejspíše pracovat v nějaké laborce nebo tak. Pomůžete

Doplňuji:
Jsem cizinec a tak neumim přesně česky mluvit.

Odpovědi
Drap

Na získání místa jsi si nevybral nejvhodnější stránky. Zde zřejmě úspěchu nedosáhneš.

iwrana

Aby ti mohl někdo konkrétněji pomoci,bylo by asi třeba,aby jsi napsal v okolí jakých měst by jsi chtěl pracovat.U Pardubic by jsi mohl zkusit Syntezii Semtín.

vlk samotař

http://www.spra­ce.cz/ Možná si něco vybereš.

venkovan

Jedině zkusit rozesílat životopis po našich vědeckých ústavech. Výrobcích léčiv, vysokých školách, možná i po chemickém průmyslu, či soukromých klinikách atd.
Ale raději si nedělat moc iluzí – v této zemí si odborníků moc neváží. S výjimkou odborníků na klam a podvody.