Deli

Jak jsem stará, tak jsem blbá! Ve spěchu jsem šoupla do trouby buchtu a vzápětí pekáč s masem. Načichne mi to od sebe?

Asi dnes nějak nemyslím a v rámci úspor času i energie jsem to šoupla k sobě… Vejde se to, ale mám strach, že maso bude vonět po sladkém a naopak. Nechci už zasahovat do pečícího procesu, co myslíte, jak to dopadne?!
Doplňuji:

  • iv-, já za to nemůžu, třeba je to nakažlivý!

Dědapetr: díky za shovívavý postoj, snad ho budou mít i domácí strávníci 🙂

Nejlepší odpověď
www

Tak to se mně ještě nepovedlo, obavy mám 😁 Ale je to tam, nech se překvapit a dej vědět ! 😁

Další odpovědi
Andělé

No jéje,už se mi to také stalo,vespod jsem pekla koláč,nahoře maso,vonělo to sice dohromady a tak nějak všelijak,ale dětem jsem vysvětlila,jak je maminka „šikovná“ a zabila dvě mouchy jednou ranou:-D. Chvilku se jim do toho nechtělo,ale když jsem se líbezně usmála,snědly to v pohodě:-D
Už jsem to pak ale raději nezkoušela:-)

dědapetr

Maso nenačichne,ale buchty možná ano a tak budou buchty s vůní masa.To nemusí být až tak špatný.

anonym

Deli , to se mi vubec , ale vubec nelibi !! Za blazna tu chci byt jenom ja !! ☹ -iv-

venkovan

Pizza je taky koláč s masem, pirožky to samé. Američani knedlíky berou jako moučník, tak proč předem zouvat boty, když se potok ještě nerozlil.

chudst

No – a jak vznikla slivovice! Chteli premenit neco ve zlato! Deli, fandim vam! Pak se ozvete!