Tarka

Jak jinak mám varovat před podvodným výrobkem z Polska, když mi nedovolíte varování napsat ?

Mám zkušenost z polským výrobkem na zhubnutí, nefungoval. Toto je také z Polska, jak se mi na chvilku ukázalo a zmizelo. Nevěřím tomu a varuji všechny zájemce. Málem jsem si to také objednala.

Nejlepší odpověď
Drap

Varování neni třeba. Žádný z výrobků na hubnutí nefunguje. Každý soudný to ví.

Další odpovědi
marci1

Klidně to napiš, ale opravdu neexistuje účinný prostředek na hubnutí. To by byli všichni „hubení“. Rada: Jíst zdravě, nepřejídat se a hýbat se. 🙂

Agneta

Tak můžeš varovat tady v diskuzi, už to napiš, jsem zvědavá:DDD

Tarka

Právě zkušenost s výrobkem podobně nabízeným a také zasílaným z Polska jsem se rozhodla nekoupit Vivése Senso Duo Oil. A budete se divit, jak dlouho jsem kdysi vedla diskuzi se zájemci o zhubnutí jenom proto, aby stejně jako já nenaletěli a byli mi nakonec vděční. Mě se podařilo dostat zpět své investované peníze a radila jsem všem, kdo měl zájem, jak to udělat a nevěděl jak na to. Teď si nemohu vzpomenout na anglický název výrobku, neumím anglicky a už se učit nebudu, proto mi promiňte. A varování je třeba, každý nemá na vyhazování zbytečně vynaložených vysokých částek. Vlasy i tloušťka jsou hlavně pro ženy dosti nepříjemné, pokud chtějí dobře vypadat, udělají všechno. Když to nejde jinak, tak koupí takto nabízených přípravků. Už to, že se v nabídce ničeho z důležitých údajů nedočtete, je varující. My jsme si s přípravkem na hubnutí udělali jen zbytečné zdravotní potíže, to by vám potvrdila většina uživatelek. Já se rozhodla nekoupit a vím, že dělám dobře.

Tarka

marci1 – přesně jsi to vystihla, že za „pouhých“ 990,–Kč se někdo chtěl obohatit. Díky za to, žes mě podpořila. Chodit sem dále nebudu, protože se stále nemohu jednoduše dostat do diskuze.