Avatar uživatele
Tarka

Jak jinak mám varovat před podvodným výrobkem z Polska, když mi nedovolíte varování napsat ?

Mám zkušenost z polským výrobkem na zhubnutí, nefungoval. Toto je také z Polska, jak se mi na chvilku ukázalo a zmizelo. Nevěřím tomu a varuji všechny zájemce. Málem jsem si to také objednala.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Agneta, rouzi před 2986 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Varování neni třeba. Žádný z výrobků na hubnutí nefunguje. Každý soudný to ví.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Klidně to napiš, ale opravdu neexistuje účinný prostředek na hubnutí. To by byli všichni „hubení“. Rada: Jíst zdravě, nepřejídat se a hýbat se. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Agneta

Tak můžeš varovat tady v diskuzi, už to napiš, jsem zvědavá:DDD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Tarka

Právě zkušenost s výrobkem podobně nabízeným a také zasílaným z Polska jsem se rozhodla nekoupit Vivése Senso Duo Oil. A budete se divit, jak dlouho jsem kdysi vedla diskuzi se zájemci o zhubnutí jenom proto, aby stejně jako já nenaletěli a byli mi nakonec vděční. Mě se podařilo dostat zpět své investované peníze a radila jsem všem, kdo měl zájem, jak to udělat a nevěděl jak na to. Teď si nemohu vzpomenout na anglický název výrobku, neumím anglicky a už se učit nebudu, proto mi promiňte. A varování je třeba, každý nemá na vyhazování zbytečně vynaložených vysokých částek. Vlasy i tloušťka jsou hlavně pro ženy dosti nepříjemné, pokud chtějí dobře vypadat, udělají všechno. Když to nejde jinak, tak koupí takto nabízených přípravků. Už to, že se v nabídce ničeho z důležitých údajů nedočtete, je varující. My jsme si s přípravkem na hubnutí udělali jen zbytečné zdravotní potíže, to by vám potvrdila většina uživatelek. Já se rozhodla nekoupit a vím, že dělám dobře.

před 2986 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tarka

marci1 – přesně jsi to vystihla, že za „pouhých“ 990,–Kč se někdo chtěl obohatit. Díky za to, žes mě podpořila. Chodit sem dále nebudu, protože se stále nemohu jednoduše dostat do diskuze.

před 2986 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl