Emily17

Jak jí to mám říct?

Mám kamarádku která vše o čem se bavíme vykecá rodičům a je mi dost blbý pak chodit k ní domů a tak vždy navrhnu abychom byli u mě ale minule mi do oči řekla že vždy jsme jen u mě a skoro vůbec k ní nechodím. Nemám odvahu jí říct ať všechno nemluví rodičům.

Nejlepší odpověď
Ella

a proč nemáš odvahu jí to říct? Na rovinu jí řekni, že to co si říkáte mezi sebou jsou vaše tajemství, stejně tak jako ty neřekneš nic svým rodičům co ona udělala nemá ani ona říkat svým rodičům všechno, co jsi ty řekla jí. To se prostě nedělá. Dobrá kamarádka drží tajemství, ať je to jakákoliv hloupost…

Prostě jí řekni, že k ní domů chodit nechceš, protože všechno co si jí i tajně svěřila vyžvanila svým rodičům (to jako vážně?) a to se kamarádkám nedělá…

Další odpovědi
Drap

A co ti tak asi na toto ,máme odpovědět? Jsou dvě možnosti, buď najdi odvahu a řekni jí to, nebo s ní přestaň kamarádit