Sirifan

Jak jí mám říct, že ji mám rád?

Ahoj, mám spolužačku, 15 let, dost se mi líbí a napsal jsme jí, jestli by se mnou chtěla něco mít, napsala, že nechce vztah, ale že sem moc fajn a že možná v budoucnu. Teď se ke mně začala chovat dost hezky, chodí se mnou, ven zve mě na brusle a já na ni nemůžu přestat myslet. Nevím, jestli o mně stojí, když mě odmítla… co mám dělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Ale ona Tě neodmítla. Prostě má rozum a ví, že v 15 letech je na vztah brzy. Važ si jí. Zřejmě s Tebou počítá až budete trochu starší a na skutečný vztah zralí. Užívej si její náklonnosti a nesnaž se na ni spěchat. Jeví se mi to tak, že ona moc dobře ví, co chce a že proto bys jí měl vyjít vstříc. Vztah pomaloučku bude zrát, bude nabývat na intenzitě a když Vám spolu bude opravdu dobře, tak to bude to nejlepší pro Vás oba. Neřekla Ti NE. Tak to tak ber. Máte přece oba ČAS.

Další odpovědi
badisko

Sama ti prece rekla ze vztah zatim nechce …tak tomu dej cas to ze se k tobe chova hezky jeste neznamena ze s tebou chce neco mit ..Prestan tlacit na pilu a uvidis jak se to vsechno vyvine ..Ze ji mas rad ji rikat nemusis sama to pozna z tveho chovani ..nekdy je lepsi nerikat nic a jen to nechat tak jak to je.. tipuji ze kdyz spolu travite dost casu tak ji nejsi lhostejny …a uprime v zenskych se clovek mnohdy fakt nevyzna ..ale ony to maj u chlapu stejne …:D

terry

Až spolu pojedete na bruslích, nebo až si na chvíli sedenete na pití.
Prostě jí to řekni. Jen tak.
Ale jinak bych moc netlačila. Užívej si hezkých společných chvil.

celie

Hlavně se ji nevnucuj,pokud ucítíš že nemá zájem.Nech tomu volnej prúběh a budeš příjemně odměněn.Už o tobě ví a víc nech na ni.