Daniel90102

Jak jezdit na motorce (Honda CBR 125 ccm), aby zvládla delší trasy (např. Ostrava – Brno)?

Zdravím, mam doma Hondu CBR 125 ccm, motor chlazený vodou á zajímalo by mě jestli by motorka zvládla delší trasy po silnici jako třeba z Ostravy do Brna.

Odpovědi
Schluker

Motorka to zvladne urcite. Na dalnici bych s ni asi nelezl, hlavne kvuli nizkemu vykonu a tim padem jizdni dynamice a max rychlosti. Ale jinak v tom nevidim problem.