Baruš-lolli

Jak jen vyrůst?

Prosím, poraďte mi.
Jak mám vyrůst o 5 cm? Je mi 15 let a mám 165 cm a jelikož bych se chtěla angažovat v modelingu, potřebovala bych mít 170 cm nejméně! Neznáte nějaké potraviny, nebo cviky, které by mi k růstu pomohli? Vím, výška je dána geny, má matka je vcelku vysoká (173 cm) a otec na muže poměrně malý (175/176 cm přesně nevím). Měla bych mít okolo 168/170 cm. Za 2 roky jsem vyrostla o pouhých 5 cm. Porostu ještě?! Růst se zastaví někdy kolem 18 roku životu, což je u mě za 3 roky, což je téměř hned :/ Nevíte někdo, co by mi pomohlo? Vápník, bílkoviny, něco jiného? Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
iceT

Někdo roste i do 20 let věku,takže posečkej.

Další odpovědi
anonym

Nepomůže nic – jen čas…
😉
Tak jez zdravě (přiměřeně věku a postavě), ať si ještě nezaděláš na nějaký problém.