zjentek

Jak jednoduše zjistit, zda nemám problémy s mozkem?

Mám pocit, že mám problémy s mozkem. OP normálně mám, takže to nemám nijak potvrzený.
Jak si mám takovej dojem jednoduchou cestou ověřit?

Nejlepší odpověď
dudu

Poklepáním na hlavu zjistit zda hlava nezní dutě. Pokud neduní, pak buď v klidu. Až na další je vše v pořádku.

Další odpovědi
annas

  1. Až se vám v hlavě rozsvítí, pokud jste něco nenašel potmě, bude vše jasné.
  2. Postavte s k problému čelem, nikoliv zády.
  3. Pokud víte, že jste, tak tedy myslíte a najdete snadno příčinu.
  4. „Pochybujete-li sám o sobě, opravňuje vás to pochybovat o správnosti vašeho vidění světa, nikoliv o světě.“ Jan Sobotka

--
Vše jistí návštěva lékaře, pokud něco nezvládáte.

briketka10

Zajdi za svým OL a ten Tě pošle případně na CT, nebo na MR.
Jednoduchá odpověď 😁

hapiky

Se svým nebo centrálním mozkem lidstva?

marci1

Pokud máš pocit, že máš problémy, tak je tvůj mozek zcela v pořádku. Zapomínání je normální a myslet někdy na blbosti taky. 🙂

zjentek

No jasne, dudu aby honem honem nepřispěchal s odpovědí… a že mi někdy neodpoví taky jindy třeba…