Jak jednoduše vyčistit žaluzie?

Nejlepší odpověď
Drap

Vysavačem, nebo umýt. Záleží takéna tom, o jaké žaluzie se jedná.

Další odpovědi
Dochy

Jednoduše? Těžko. Pokud myslíš klasické vnitřní na špagátech, pak jsem viděl utěrák… Plastová trojlžíce s nasouvací tříprstou rukavicí (projedou se 3 mezery jedním tahem… Jo, tady to je:

Zdroj: http://www.4ho­me.cz/cistic-zaluzii/?gclid=CMX­1lqeUr7kCFU1f3god­z2MAcg

Jakub Tlapal

Záleží, jak které. My máme třeba na oknech plissé rolety pro zavěšení na okenní křídlo bez vrtání do rámu a co jsem koukal, tak je manželka jen otírá hadrem. Ale jestli máte ty klasické žaluzie, co byly dřív, tak to vám tu údržbu nezávidím. Měli jsme je dřív a manželka jela hadrem plát po plátu a stejně to nebylo úplně dokonale čisté.