zjentek

Jak jednoduše, rychle a legálně získat mamutí kel z Jakutska?

Mamutí kel ze Sachy (ledová slonovina) ne příliš složitou cestou.

Odpovědi
Drap

Zajet si do Ruska koupit někde na burze. Po přivezení sem se cena několikrát zvýší.

hapiky

Že jsem tak smělej, sháníš snad matroš na protézu?
To bys byl na diskotéce šerif.

zjentek

@hapiky: Prostě chci kel, to nemá každý a nechci, aby kvůli mýmu hloupýmu rozmaru umírali sloni! Co je na tom? Když má člověk zdravý rozum, může mít všechno a to zejména takovým způsobem, kdy NIKDO a NIC jeho počínáním NEUTRPÍ! A to se dnes nevidí, dravci větřící prachy tohle „nenosí“.