Pan XP

Jak jednoduše lze přeinstalovat PC ?

Mám OS Windows Vista – Home Basic a chtěl bych jej přenistalovat na XP. Při spuštění media mne vyskočila tabulka, která mi jasně odkazovala na to, že z prostředí Visty to nepůjde. Pak mi jeden kamarád navrhl ať smažu DISK © a pak, že by to mělo jít. Tak váhám, zda to mám udělat podle poskytnuté rady nebo ne.

Nejlepší odpověď
led

vložte bootovacie CD s WinXP, štartnite PC a postupujte podľa ponuky

Další odpovědi
Bumbes

Před touto změnou je třeba si nejprve opatřit (stáhnout) ovladače (drivers motherboard & grafiku) pro OS WinXP podle parametrů PC. Nejlepší je, si tyto instalačky zazálohovat (uložit) na CD nebo FlashDisk a po nové instalaci je použít.

rybíz

Můj syn to měl stejné. Smazal disk c, přeinstaloval to s kamarádem na XP, tím se mu smazaly nějaké kodeky a teď mu nejde nainstalovat internet.Já tomu nerozumím, píšu jen co jsem slyšel.

ladyhawke

Asi by mělo stačit přenastavit C: tak, aby se rozdělil na jednotku C: a D:, pak na D: umístit vše, co chcete zálohovat a zformátovat C:, pak stačí postupovat dle pokynů…