Mili @

Jak jednat s konfliktním člověkem?

Doplňuji:
Jenže ten člověk je jedna z mých dvou kolegyň, ta první je super, ve všem se domluvíme, s tou druhou v ničem… MY jsme jí neřekly, jak se co má dělat, i když meleme totéž stále dokola, po x-té už to člověka vážně nebaví, chodí si stěžovat k šéfům, kterří ji oba milují…, no je prostě kočka ale blbá, a když jí něco řekneme tak (ne před šéfy, to by se shodila…), řve jak stará cigana na trhu…
A tím pádem ma dvě zmlkneme a už se nedostaneme ke slovu, jen zíráme a zíráme…
a navím je vulgární – taky ne před šéfy – samozřejmě! Už nás několikrát poslala do pr…
Ale s tím asi nic nenaděláme, co????

Nejlepší odpověď
Lásenka

Nejlépe ho ignorovat, to zabírá. Pokud jste s ním třeba v kolektivu v práci, tak co nejméně přijít do styku a pokud bude vyvolávat rozbroje, tak odpovídat stroze a stranit se ho. Takovým lidem jde o hádky a pokud s ním nehrajete tuto hru, brzy ho to přestane bavit.

Další odpovědi
Myšák V.

Záleží na tom,jak který člověk přijme to, že nemá pravdu.Popravdě leckdy rozumná domluva nepomůže.
Pokud je to člověk závistivý,nep­řejícný atd. sám od sebe,nezbývá než mu otevřít oči.Nejlépe ranou mezi oči.Z mých zkušeností s těmito lidmi nebývá kloudná domluva.Ty se tak narodili a jiný už asi nebudou.Zkusil bych ho ignorovat jak to jen jde.Většinou to ale bývá tak,že ten dotyčný sám o sobě bere ignoraci jako výzvu.Prostě chtějí být konfliktní.A v tom to celý je.Bohužel lék na to není(((

hanulka11

hlavně pokud to jde v klidu si vše objasnit