jak jednat s cholerikem?

Nejlepší odpověď
quentos

jako s výbušninou :{))>

Další odpovědi
led

Musíte sa zahrať na pyrotechnika, jednať kľudne s prehľadom a uvážlivo

hanulka11

Cholerik je člověk velmi impulsivní jde přes mrtvoly za svým cílem. Když vychladne umí být velmi milý a vstřícný.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Cho­lerik

Arni

Záleží jaké máte nervy. Buď to vydržet nebo by to spravil kýbl studené vody. Pokud to ovšem není Váš šéf.
V tom případě bych mu nasypal do kávy sedativum. Jsou i jiné přípravky, ale ty už hraničí se zákonem … :) :)

iq

Mno přiznám se,že já někdy trošku cholerik jsem.Na mě platí nechat mě vykřičet,pak se uklidním, jsem vstřícnější a je se mnou i rozumná domluva 🙂 . Kýbl studené vody v radě nade mnou bych ale rozhodně nedoporučoval:-))))))

rybíz

Tak to je opravdu velmi těžké. Většinou pomáhá mu moc neodporovat, ale i přesto dochází často ke konfliktům a pak může pomoci jen nekompromisní hádka. Chce to prostě vydržet a postupně ho krotit. Některý se časem zkrotit dá, ale ne všichni.

Zdroj: vl. zkušenost