Jak je zajištěno, aby se do oblasti 51 v Nevadě někdo nedostal omylem ? např. když jede po silnici a špatně odbočí?

Odpovědi
Terryle

Mňo, pokud se nepletu, tak Area 51 je vojenská základna, takže uzavřená a velmi dobře střežená – vysoký ploty, ostnatý dráty, všude kamery, varovný cedule. Omylem se dá možná dojet k základně (když je člověk tupej a neumí číst), ale dál to fakt nejde :)

Ella

myslím, že pokud někdo „blbě odbočí“ v Nevadě, tak je fakt divnej =D a brzy ho zpacifikujou…
Nejspíš tam bude plot s ostnatým drátem nebo přímo zeď a samozřejmě uzavřené cesty.
Jinak ve zdroji máte, jak vypadá tato oblast přes Google Maps, jak vidíte, žádná silnice, na kterou by někdo mohl špatně odbočit tam není ;)

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1135nadap115859276­180237.jpg

led

Omylom tam nemôžte ani pristáť, je to prísne chránená vojenská oblasť.
PS.
Keby ste sa prevŕtali Zemou z druhej strany z Ázie (asi tak ako Terence Hill a Bud Spencer vo filme), možno by sa vám ten „omyl“ podaril. 🙂