Jak je zajištěno, aby hygienický zdravotní průkaz nedostal člověk co smrdí a nemeje se i když je jinak zdravý?

Nejlepší odpověď
Drap

V současné době platí zdravotní průkaz od vydání až do smrti. Takže záleží na zaměstnavatelích těchto lidí, zda je pustí či nepustí k potravinám

Další odpovědi
hanulka11

tak to přeci záleží na lékaři, který průkaz vystavuje a pokud se náhodou k lékaři umyje a průkaz dostane – následně na vedoucím ,který toho smraďocha by měl zaměstnat

Deli

Bohužel – zdravotní průkaz Vám vydají a je platný třeba i za 10 let, a nikdo už nezkoumá, jak jste na tom…