Kryšpín

Jak je vysoký hrubý národní produkt?

Ekonomika roste, pracovních míst je přebytek je vysoký růst hrubého domácího produktu, ovšem jak je na tom národní domácí produkt, rovněž jaký jej má Polsko, Slovensko, Rakousko a Německo.

Odpovědi
Mc Merkurion

… to je problém si to porovnat a najít: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=hrub%C3%BD+n%C3%A1r­odn%C3%AD+pro­dukt&oq=hrub%C3­%BD+n%C3%A1rod­n%C3%AD+produk­t&aqs=chrome.­.69i57j69i60&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

Kryšpín

Mc Merkurion, děkuji za typ, ale pravděpodobně jsem napsal chybnou otázku, národní produkt co se vyprodukuje, ovšem část jde za kopečky, ale nemohu dohledat to co zůstane v české kotlině a jak jsou na tom okolní státy