verka

Jak je vám v uzavřených prostorách?

Třeba ve výtahu, v tunelu, v jeskyni, v malém bytě či ve sklepě, jaký máte pocit? Trpíte klaustrofóbií?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Úplně stejně jako v neuzavřených propstorách.
Netrpím klaustrofobií.
A mimochodem si dovolím poděkovat za správný výraz-prostorách. Mnoho lidí by uvedlo prostorech, což není správně.

Další odpovědi
quentos

Ani ne, řek bych – zhruba ve dvanácti letech jsem měl dokonce tu čest navštívit i vnitřek hrobky generála Gablenze a nijakými pocity stísněnosti jsem při tom netrpěl.
Zato výtahům se pokud možno vyhýbám – coby horský turista si všechno radši vyběhnu po schodech. Viděl jsem pár hrůzostrašných scén z filmů s lidmi v zaseknutém výtahu a to mi stačilo. Bechtěl bych…

Elk

Jednou jsme byli v plzenském podzemí, ale neoficiálně a po hodině, kdy jsme ztratili baterku, malinko pobloudili a svítil jsem jenom telefonem se mi neudělalo dobře a museli jsme ven. Ještě dva dny jsem z toho byl mimo. Snad to bylo jenom proto, že jsem to tam neznal, ale nikdy více!

Mili @

Já jsem zůstala trčet ve výtahu asi půl hoďky, než mě zachránili, ale od tý doby chodím pěkně pěšky po schodech! Ač netrpím klaustrofobií, nelíbilo se mi v té malé krabici, teda ve výtahu!

hanulka11

tak to netrpím.

Michal Kole

Trpím klasutrofobií. Nemůžu se zavřít ani na záchodě.