Avatar uživatele
verka

Jak je vám v uzavřených prostorách?

Třeba ve výtahu, v tunelu, v jeskyni, v malém bytě či ve sklepě, jaký máte pocit? Trpíte klaustrofóbií?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym, aramah, Elk před 4892 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Úplně stejně jako v neuzavřených propstorách.
Netrpím klaustrofobií.
A mimochodem si dovolím poděkovat za správný výraz-prostorách. Mnoho lidí by uvedlo prostorech, což není správně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Ani ne, řek bych – zhruba ve dvanácti letech jsem měl dokonce tu čest navštívit i vnitřek hrobky generála Gablenze a nijakými pocity stísněnosti jsem při tom netrpěl.
Zato výtahům se pokud možno vyhýbám – coby horský turista si všechno radši vyběhnu po schodech. Viděl jsem pár hrůzostrašných scén z filmů s lidmi v zaseknutém výtahu a to mi stačilo. Bechtěl bych…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Elk

Jednou jsme byli v plzenském podzemí, ale neoficiálně a po hodině, kdy jsme ztratili baterku, malinko pobloudili a svítil jsem jenom telefonem se mi neudělalo dobře a museli jsme ven. Ještě dva dny jsem z toho byl mimo. Snad to bylo jenom proto, že jsem to tam neznal, ale nikdy více!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mili @

Já jsem zůstala trčet ve výtahu asi půl hoďky, než mě zachránili, ale od tý doby chodím pěkně pěšky po schodech! Ač netrpím klaustrofobií, nelíbilo se mi v té malé krabici, teda ve výtahu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

tak to netrpím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Trpím klasutrofobií. Nemůžu se zavřít ani na záchodě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek