kozlik

Jak je v dnešní době využívána sluneční energie ve slunečních domech??

Odpovědi
Drap

Ve slunečních domech to neni až tak zajímavé, ale v samotných slunečních elektrárnách to jde v naší republice velice dobře. Ty totiž vyrábějí elektřinu nejen když je zataženo ale i v noci. Zatím se to ještě nikde nikomu ve světě nepodařilo jenom u nás. A chtělo to uplně jednoduché opatření. Prodávat elektrárnám kwh za 3 Kč a kupovat od nich za 7 kč