jak je účinný gurmar?

jak je účinný a jak funguje gurmar?

Nejlepší odpověď
panenka

Užívání Gurmaru proti diabetu v tradiční indické medicíně je známo tisíce let. Dodnes Gurmar platí za nejefektivnější prostředek ochrany před diabetem mellitus I. i II. typu a diabetem způsobenými druhotnými degenerativními onemocněními.

Pomáhá:

  • zvyšuje tvorbu a vylučování inzulínu ze slinivky
  • snižuje hladinu cukru v krvi
  • brání glykosilaci hemoglobinu a plasma proteinů
  • snižuje glykosurémii

Dávkování:
1 – 3 kapsle s jídly denně

Upozornění:
Přípravek není určen osobám do 20 let, ani těhotným či kojícím ženám. Je dále velmi vhodný pro osoby s dispozicí k diabetu a pro vrcholové sportovce v silových sportech.

Poznámka:
Užívání Gurmaru se dobře snáší s užíváním všech antidiabetických leků (derivátů síromočoviny i biguanidů) a nevykazuje žádné zjištěné vedlejší účinky. Po 2 až 4 týdnech užívání mohou být nemocným podstatně sníženy dávky inzulinu i ostatních léčiv. Až 25 % uživatelů Gurmaru
se zcela obejde bez dalších léků. Snížení či vysazení léků v souvislosti s užíváním Gurmaru
se zásadně nedoporučuje bez konzultace s lékařem.
U většiny diabetiků se užívání Gurmaru projevuje značným, subjektivně pociťovaným zlepšením celkového zdravotního stavu

Zdroj: http://www.an­dropharm.cz/zbo­zi/brainway-gurmar-cps-45-16502?idvyrob­ce=_BNW