Jak je tu s tukami při posilování?

Zajímalo by mne, jak je to s tuky při posilování. Přes den, od rána i když se snahou omezeně sním množství gramu tuků z jídla, v každém jídle je nějaký tuk. Otázka zní jak je to potom při posilování v posilovně při objemovým cvičení.

  1. Co je na tom, že nejdříve tělo pálí v těle ony tuky, a až potom buduje z bílkovin svalovou hmotu?
  2. Pokud je otázka jedna blbost, co se vůbec děje v těle při posilování s těmi tuky?

Odpovědi
Danina65

Je to celá alchymie a věda, buď hodně nastuduj na netu, nebo zkus odbornou radu.Ono slovo výživový poradce zavání tím, že bys to věděl také a chtějí z tebe tahat peníze, ale ti dobří poradit umí.

Altair-AC

Při posilování se nejake tuky pomalu pali a další se mění ve svalovou hmotu ,ale musí tam být pravidelnost. Když sníš každý den minimum tuků a budeš každý den chodit cvičit ,tak to spálíš.Hodne štěstí