pizlicka

Jak je tohle mozne?

manzel v rozvodovem rizeni,prijde do autobazaru,ze chce auto,klidne s nim uzavrou smlouvu,poskytnou pujcku,a to vse bez souhlasu manzelky!!jak zjistit,s kterym autobazarem smlouvu uzavrel???odvolava se,ze je to pracovni zalezitost,tudiz to neni pry moje vec.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud máte podanou žádost o rozvod,obrátila bych se na soud se žádostí o předběžné opatření v majetkových záležitostech.

Další odpovědi
venkovan

Obávám se, že pokud je OSVČ, tak v dluzích z jeho podnikání jedete spolu.
Alespoň to tak někdy dopadá, že dluhy za manžela, manželku platí ten druhý. Nicméně – lepší by bylo zajít do nějaké kvalitní právní poradny a udělat třeba některé právní kroky.