Lgee

Jak je to vlastně možné?

Jak vůbec může být článek 17 (dříve článek 13) možný, když je to v rozporu základních lidských práv a svobod?
Chápu že EU je velmi mocný subjekt nesvobody ale v lsitině základních práv a svobod se to píše, a myslím že to by nemělo být možné narušit.

  1. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.

(3) Cenzura je nepřípustná.

přesto tu za 2 roky máme na 5 –10 let cenzuru dokud se EU nerozpadne (k tomu naštěstí už nemá daleko)

Odpovědi
Roman71

Lgee, jestli vám nad tím zůstává stát rozum, neděste se..
Je to neklamný důkaz toho, že vám ještě nějaký zůstal.

„..it's a final countdown“ (Europe)

..big changes comming soon! (Je rozhodnuto)

Edison

Článek 17, nebo 13 čeho????

A proč je otázka v programování???

Kryšpín

Záleží zda je to v Číně, v Rusku, Americe v Česku může se to lišit