malabaculka

Jak je to v nynějším nouzovém stavu se svatbami?

Pozor – patří svatba – svatební.

Nejlepší odpověď
led

Pokiaľ viem, svadby sa nedoporučujú a
keď na nej trváte, tak s minimom účastníkov pri dodržaní bezpečnosti, najlepšie v skafandroch pre hĺbkových potápačov, alebo do kozmu…

Ps. vaše potencionálne „predčasne“ narodené dieťa vám po skončení pandémie, určite prepáči, že oficiálna svadba bola neskôr, pretože ste chceli chrániť jeho život.

Další odpovědi
Drap

Většina oddacích míst neoddává a termíny přesouvají.

Kelt

Tak jednak je to svatba, protože svatební noc a ne svadební noc. A dále jsem slyšel, že se tady musela zrušit svatba, protože jeden ze snoubenců byl ze Slovenska. Velká svatba určitě ne. Snad snoubenci, rodiče, svědci. Ale jak se to sloučí s podmínkami maximálně 2 lidé a nepřibližovat se na 2 m, to nevím.

autacek

Jako pro baculku by pro tebe tato doba mohla být v něčem pozitivní. Uděláte malou svatbu v nejužším kruhu a nikdo tvé špeky nebude rozebírat.

Nandi

Stále se píšou s písmenem T.
Teď zrovna není nejvhodnější doba.

Pepa25

Jsou zakázány, nejde o „neodkladné úřední záležitosti“, lze pouze v ohrožení života.