NikZez

Jak je to u nás s motocykly na dálnicích?

V roce 2010 žádné známky pro motorky nebyly.. Změnilo se něco? Platí se nějak??

Nejlepší odpověď
gecco

Ne – nezměnilo…
Za moto se na dálnici neplatí.
😉

Další odpovědi
JájsemRaibek

Stačí se podívat do zákona o poplatku za užívání dálnic…, vozidlo o třech a více kolech platí. Motorka má dvě, takže neplatí.
Pak musí mít konstrukční rychlost minimálně 80km/hod. Takže větší motorka ano, malá motorka na dálnici nesmí.

setapouch

Zeptal sjem se googlu na dálníční známka motoykl. Ani jsem nemusel rozklikávat výsledky a bylo mi řečeno, že nejsou ani teď.