Tabea

Jak je to tedy s menstruací? Mají muži také své ,,dny"?

Teď nemyslím, že si dají panáka na kuráž nebo si dojdou na fotbal. Nedávno psali, že muži menstruují, a tak by měly být menstruační vložky gender neutrální.

Nejlepší odpověď
quentos

Ne, je to blábol.

Maximálně mohou menstruovat ženy, které se vnitřně „cítí být muži“. Z biologického hlediska jde ale pořád o ženy.

Další odpovědi
Kepler

Ne, je to blábol.

Když muži mají své dny, tak tekutiny neztrácejí, nýbrž přijímají. Podle reklamy ve formě Fernetu. A pokud by ženy měly být genderově neutrální, tak by měly brát Viagru, aby se jim vztyčily bradavky a klitoris. Zrovna tak i muži by neměli brát pilulky pro ženy, aby se veteránům z Afghanistánu neotevřely staré rány. Který pablb to genderovství vlastně vymyslel?

autacek

Ovšem, i muži mají své dny.

Rokio

Ne, je to blábol.

Midoc

Jiné tvrzení

Muži menstruaci nemají.
Můžou používat stejně jako ženy jiné vložky.
https://www.te­nacz.cz/clanky/noc­ni-unik-moci

RyuzakiKate

Něco na tom je.

Můj partner je velice vnímavý a příchod menstruace obvykle prožívá se mnou, ne-li hůře…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.