darius

Jak je to slovo?

Mám to na jazyku, ale za Boha si nemůžu vzpomenout 😁. Když někdo se dejme tomu opije a dělá neplechu tak je .....?
Doplňuji:
Nene 🙂 Tuším, že je to cizí slovo, kolem pěti písmen. Díky za nápady!

Nejlepší odpověď
hanny 2

Rebel?

Další odpovědi
anonym

Výtržník

TOM11170

Sígr…grázl:))

anonym

Dariusi, máš v tom zmatek. Od kdy musí rebel pít, aby projevoval svou revoltu? Příště nepokládej zavádějící dotazy, ale formuluj je správně.