ivzez

Jak je to se zabezpečním webů Odpovědi.cz a Odpovede.sk?

Nepostřehla jsem, kdy přesně Odpovědi.cz a Odpovede.sk přešly z http na https.
Pravděpodobně v souvislosti s tímto přechodem některé prohlížeče oznamují, že Odpovědi.cz
a Odpovede.sk nejsou bezpečné weby a odmítají je otevřít.

U mne chybu hlásí Opera, přístup z Firefoxu a Kmeleonu je u mě bez problémů.
U jiných uživatelů je problém s přístupem z Internet Exploreru 8 a/nebo Chrome
(viz dotaz https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jako-otevirate-tuto-stranku ).

Zajímalo by mne, jak to se zabezpečením obou webů je, případně, jak pro ně v prohlížečích nastavit výjimku.

Pro ilustraci přikládám screeshot z Opery. Na kartě „ochrana proti podvodným webům“
mi Opera nabízí pouze možnost oba weby nahlásit.

Nejlepší odpověď
gecco

Mně to hlásí zabezpečený web
Opera 43.0.2442.1144
Chrome 56.0.2924.87
IE 11.0.9600.18538

Další odpovědi
mosoj

Mně to hlásí , že je zobrazen pouze zabezpečený obsah. Úplné zobrazení musím povolit. Nicméně i při tom zabezpečeném obsahu , jsem nepřišel na nic co by nefungovalo pro moji potřebu. Také nevím, který prohlížeč to hlásil. Používám tři, podle toho jak rychle reagují. Neboť mám potíže s načítáním stránek na IE 11 u O2 po pevné lince. Měřená rychlost vůbec nekoreluje s načítáním stránek a technici z O2 už vůbec ne!!!

Mc Merkurion

ivzez: nevím, jak tě kontaktovat, a odpovědět ti na zprávu, našel jsem jen tuto otázku podle vyhledávání …

rudolf.th

ivzez

No, nějak se mi podařilo dostat se na tuto stránku. Už jsem oznámil technikovi, který má na starosti údržbu stránky tento problém a pracuje se na tom, ale výsledek se ještě nedostavil.

Děkuji za odpověď na mou otázku!