Boy 13

Jak je to se stáčením pramenité vody a následnou plnicí linkou do PET lahví?

Např. pramenitá voda Bonny z Lidlu je prý stáčena a není nijak upravována. Takže oni to z podzemního zdroje rovnou naplní do PET lahve? To nemůže třeba v tom podzemí být usazeniny, které by té vodě uškodily? Díky.

Odpovědi
Drap

U každé vody se dělá laboratorní rozbor. U stáčíren se provádí pravidelně v předem stanovených intervalech. Většina stáčených vod se nijak neupravuje.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.