Avatar uživatele
anonym

Jak je to se slunecnimi

brylemi-nikdy jsem je nenosila,no dnes mi svit slunce na oci vadi,ale kdyz si je nasadim tak to sero mi vadi.Jak to vyresit?Diky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Lucimia před 5075 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucimia

Buď Vám bude svítit do očí, nebo to šero vydržíte. Také můžete používat sluneční brýle, které nejsou tak tmavě tónované, jsou třeba dožluta (svět vypadá hned veselejší 🙂 Ale pozor, vždy kupujte sluneční brýle v optice, nikdy ne u Vietnamců, protože ty nejsou dobré.
Také můžete používat pokrývku hlavy ve smyslu kšiltu či klobouku, ta Vám ale samozřejmě nezakryje sluníčko vždy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Skús použiť tzv. eskimácke okuliare. Sú bez skiel. V ráme je štrbina, cez ktorú sa pozerá a rám tieni. Podobné okuliare vyrábajú i v ČR. Miesto štrbiny alebo miesto skla majú lamely. Ako keď pozeráš cez rolety.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
atriplex

Co se týče kvality slunečních brýlí, tak bylo testy prokázáno, že deklarované UV filtry jsou stejně kvalitní, jak v kamenných obchodech, tak i na tržnici u Vietnamců. Výroba padělků by byla totiž dražší, než originál materiál. Problém je akorát v kvalitě obrouček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Zkus napřed nějaké se světlejšími skly a později můžeš i tmavší.
nebo se vyrábějí i taková skla, která se ztmavují podle intenzity sluníčka.
Uvidíš, co ti bude vyhovovat.
Já bez slun.brýlí ani ránu. Pokud sluníčkuje, v létě i v zimě. A za volantem si to neumím představit.
A jak píše Lucimia- kšilt je také dobrý nápad.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek