jirinka001

Jak je to se školným na VŠ?

Asi jsem slepá nebo prostě neumím hledat, ale zajímalo mě, kolik KČ stojí studium na Masarykově a Karlově univerzitě, ale nikde jsem to nenašla. Někde jsem četla, že se platí jen za soukromé VŠ, ale přijde mi divné, že by se za tyhle dvě nic neplatilo…

Nejlepší odpověď
ivzez

Školné se platí jenom na soukromých VŠ, na ostatních
se (zatím) platí jen poplatek za prodloužené studium.

Další odpovědi
mosoj

Tak ono se říká, že se nic neplatí, ale všichni studenti se( mně z nepochopitelných důvodů) přihlašují každý rok do 1. ročníku a za to se platí. Pravidla současného studia na VŠ u nás, nejsem schopen pochopit.
Jeden rok prodlouženého studia na ČVÚT si musel zaplatit můj vnuk.