Jak je to sakra možné!!!

Že se nejde na stránce Novinky.cz zaregistrovat už dlouhou dobu a proč když napíšu na jejich profilu na FB komentář který je psaný v jejich neprospěch tak je vidět pouze přes daný profil a přes jiný už není vidět? Není možné že je to cenzura neskutečného formátu a manipulace s vědomím lidí? Děkuji moc za odpovědi…
Doplňuji:
Právě že z lidským vědomím to je velká hrůza protože i když lidi mají pocit že mají své vlastní uvažování tak je to iluze. Dám příklad .. proč se v Islámu rodí pouze muslimové? Není to náhodou pouhé přizpůsobení k okolí? Je to pouhá evoluce.. lidi nemůžou za to jací jsou.. lidi jsou pouze odrazem společnosti a zvyků jejich kultury. A pokud je jeden z tisíce nebo z milionů jiný tak je to zase pouze tím že prožil něco jiného měl tu štěstí prožít a poznat jiné zkušenosti. Je to pouhopouhá pravděpodobnost! ..Myslím si že naše blízká budoucnost není moc růžová :/

Nejlepší odpověď
anonym

Na Novinkách se mě to ještě nestalo, ale na některých servrech ano.Když napíšu kladné hodnocení na minulý režim, tak to smažou, že prý PŘÍSPĚVEK OBSAHOVAL NEVHODNÉ VÝRAZY.Ale já přitom nikoho neurážím a nepíšu sprostá slova.
Kde je hodně názorů na chválení tohoto režimu, tak se diskuze nechá, kde převažují názory na kritiku tohoto režimu a poukazování na to, co bylo v minulém režimu lepší, tak se celá diskuze zatrhne s omluvou, že PŘÍSPĚVKY OBSAHOVALY NEVHODNÉ VÝRAZY.
Takže opět cenzura, ale ve prospěch tohoto režimu.

Další odpovědi
anonym

Šmarjááá – Génie, neblbni…
Novinky jsou soukromým webem (vlastněným komunisty – pokud vím) a pokud neporušují platné zákony, mohou psát co chtějí, moderovat fóra jak chtějí a manipulovat čím chtějí…
😉

pusinka50

Mně trvalo půl roku, než mi novinky.cz po mém zaregistrování mi poslaly heslo k účtu, že budu moci psát příspěvky. Po každém zkoušení registrace cca 1× týdně mi počítač odpověděl, něco v tom smyslu, že není již možné povolit pro nadbytek příspěvků další registraci. Pak cca po půl roce povedlo, obdržela jsem od nich písemně heslo a mohla jsem se zaregistrovat. Když čtu skoro každý den ty „chytré“ příspěvky, nic mě nemovituje, abych se do diskuze přidala. Jsou tam lidé, co člověk, to názor a myslím, že když je tam názorů víc, třeba kolem stovky, tak to už nikdo nečte a nedělá už vůbec z toho nějaké průzkumy, takže si pár názorů vždy přečtu, zjistím kolik lidí mému názoru odporuje nebo s mým názorem souhlasí, přečtu cca 20 – 30 příspěvků, jak kdy a odcházím z „novinek.cz“, tam to totiž nemá budoucnost, nikdo z těch „nejvýše postavených“ to nečte. Navíc vím, jak výzkumy mezi lidmi probíhají. Má bývalá kolegyně brala každý den dotazníky do hospody a tam jí podnapilí lidé něco vždy nakvákali.

bolak

Ale jde, ale musíš počkat vždycky na začátek měsíce, nebo na termín který tam udávaj, případně se zeptej tady > http://napove­da.seznam.cz/hel­pdesk/visitor/in­dex.php?/LiveChat/Chat/­Request/_sessi­onID=kta2sszk­oo5s9t1qjtijxt3oz5d2mt5l­/_proactive=0/_fil­terDepartmentID=/_ran­domNumber=33/_fu­llName=/_email=/_prom­ptType=chat

Až se dozvíš termín, tak si nařiď upomínku v mobilu a hned jak to pípne, tak honem na internet… Ale musíš hned, protože registrace bejvá otevřená většinou jen pár hodin, pak to zas utnou.

Shady

Protože svoboda slova často na soukromých webech neexistuje.

zjentek

s tím lidským vědomím to není taková hrůza ..pamatuji dobu, kdy tady internet nebyl a lidé vědomí měli, i když tomu nikdo narozenej v tomto tisíciletí nevěří ..a manipulovaní jsme od nepaměti ..hlupák vždy věří, je manipulován, no a ten druhej nevěří nikomu a ničemu. Tak jsi na to kápnul a je prostor podumat, co je s tím možné dělat :o

jirkajirka

Na Novinkách.cz si to musíš hlídat každý den občas to otevřou pro přihlášení po přihlášení pak budeš čekat na doporučený dopis na ověření adresy s kódem na zaregistrování­.Proboha víš kam lezeš, Mezi fanatické komouše jestli napíšeš jiný názor než je tam žádáno tak Tě umínusují.Velice rychle jsem vycouval byť proti komunistům nic nemám ale tam to je síla.