boticky34

Jak je to s wifi?

Potrebuju poradit
Chci si poridit wifi ale vubec nemam tuseni jak fo chodi.musim k tomu mit i neco jineho nez samotnou tu krabicku ???nebo jak?? Muze mi to nekdo srozumitelne vysvetlit??

Nejlepší odpověď
Beer4Real

Ten drát od internetu co máš teď zapojený vzadu v počítači vyndáš, dáš ho do té krabičky co koupíš (Wifi router).
Pak už jenom druhým drátkem propojíš tu krabičku s tvým PC.
Toť vše. Nastavení routeru pomocí cédéčka bývá většinou jednoduché, nastavíš si jméno a heslo sítě ;)
Doplňuji:
Budeš mít v zároveň připojený klasicky pc k netu přeš kabel jako doposud a pomocí nové wifi sítě si přidáš jiné mobilní zařízení (notebook, tablet, mobil apod.)

Další odpovědi
Banán88

… to bys mi musela nejdriv popsat, jaky mas doma internet, jestli mas zjednodusene, prijimac nekde za oknem, nebo zda vam vede domu net kabelem, pak se da polemizovat, jak udelat takzvanou wi-fi domacnost ;)

kablik

já bych jen doplnil dobrou radu Beer4Real „nastavení routeru pomocí cédéčka je jednoduché“ ale jen pro toho kdo tomu rozumí, soudě podle dotazu to není tento případ…