Vladislav II

Jak je to s vyúčtováním? Musí pronajímatel vyhotovit vyúčtování za služby, či o to musím požádat?

Je třeba to pronajímateli připomenout, či má na to dohlížet sám a fakturu vyhotovit bez vyzvání?

Odpovědi
Kepler

Obvykle se za služby platí zálohově a pronajímatel by měl provádět pravidelné vyúčtování. Je-li solidní, pak sám vrátí přeplatky, nebo si je ponechá pro příští vyúčtování, dle dohody. Pokud by se k tomu neměl, slušný dotaz nezaškodí.