Kelt

Jak je to s vytvořením nějaké ukázky na YouTube?

Jak je to s tím nahráním? To asi pomocí kamery něco nahraji a někam pošlu, to bych chápal, ale zajímalo by mne, kdo to posuzuje? Například známý má nahrávky, že zpívá, ale poslouchat se to nedá, nebo někdo dělá jazykový kurs a přitom tam má chyby atd. Děkuji.

Odpovědi
Edison

Vytvoříš videjo, je vcelku jedno jak. Vložíš. Pak to projde jakýmsi procesem pro zjištění, jestli to není nějaký plagiát, na autorská práva použitých obrázků muziky, zvuků… a porušování zákonnů a pravidel služby. Pak se to zveřejní. Za kvalitu, obsah, pravdivost… odpovídá ten, kdo to tam vložil.

Ušel ventil

Nahraješ ,vložíš ,
klidně i převzatou muziku ,
nikdo nic neposuzuje,dělá to automat a hned ti píše ,
ve studiu autorů že platby z reklam půjdou na půl majiteli autorských práv ,
pokud děláš své video nikdo tě ani nebude nahlašovat za kopírování ,
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=qzl2dxnwyNc

Takže když vystavím píše YT -
Ve vašem videu byl nalezen obsah chráněný autorskými právy.

Nárokující strana povoluje používání svého obsahu ve vašem videu YouTube. U videa se však mohou zobrazovat reklamy.

klob1

Je to jednoduché, přesně jak tu píší ostatní. jen mi se dost stává, že mi tvrdí, že porušuji autorská práva, a přitom úplně vše je vytvořené mnou a nic od někoho jiného. i vlastní tvorba. Takže nechápu, jak mohu tam porušovat autorská práva, když autor jsem já? A nic stejného nemohl nikdo vytvořit, úplně můj nápad a tvorba. A myslím, že ani nikdo jiný by nastejnou věc bepřišel. Dělám zvuk třeba, takový, vůbec nikdo nemá a najednou je to porušení autorskéjho práva.??? Můj hlas, jooo. Fakt dobré, no. A hudbu mám úplně svou, můj styl a vše a najednou porušení autorského práva. To by mě rozesmál až k pláči. Jinak je to v pohodě tam. Kdekdo tam nahrává hluposti, občas se najde i něco skvělého no. Jen to autorské právo na to si dát pozor, to tě mohou také trestat, kdo ví jak.

Edison

Ušel ventil se mýlí. Automat posoudí a případně posune dál. A že nikdo nic nenahlásí? Další hluboký omyl. Pokud se majitel nějakých práv přihlásí, video se zablokuje a přijde Ti mail. Můžeš proti tomu podat odpor a navrhnout řešení, bývá tam několik možností k výběru, co s tím. Vlastník práv pak buďto na to přistoupí, nebo nepřistoupí. Více se dozvíš v nápovědě, faq a podobně přímo na YTB. A podotýkám, že to, že někdy něco projde neznamená, že to projde vždy.

Ušel ventil

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

… majitel práv se přihlašuje a například nova to dělá hodně rychle, a nejen na YT … chci na něco koukat, mám to v záložce a najednou se objeví: „toto bylo smazané na základě upozornění majitele autorských práv“ … Edison má pravdu …

Edison

Majitel práv se TAKY může přihlásit.