Jak je to s výpočtem důchodu, když člověk převážnou dobu v produktivním věku byl na sociálních dávkách?

Snad se prý výpočet dělá z průměrné mzdy ve státě u nás tedy z 24tis. Co pak člověk, který celou dobu pracoval např. za 15tis. Je na tom v důchodu hůř než ten, co nikdy nepracoval. Je to tak? Děkuji.

Odpovědi
jkjk

V takovemhle pripade se to nepocita z prumerne mzdy a dostane pouze minimlni duchod (3000,–).