halamka99

Jak je to s výměnou oleje v Mazdě RX8?

Mění se u wankelu olej nebo se (kvůli jeho velké spotřebě oleje) pouze dolévá? A je tam nějaký olejový filtr? Mluvím samozřejmě o motorovém oleji, předpokládám, že s převodovým je to stejné jako u běžného sportovního vozu.
Doplňuji:
Auto nemám, ptám se jen pro zajímavost, pokud je tu někdo, kdo má s mazdou RX-8 zkušenosti prosím ať odpoví, jestli na tohle auto někdy ušetřim, tak věřte, že si o něm zjistim vše :)

Odpovědi
mojitek

Já kdybych měl RX8 tak by mi stálo za to si do tý Mazdy aspoň zajít a poptat se.
Doplňuji:
To chápu. Ale do tý Mazdy bych aspoň zavolal jak je to s tím olejem.Nebo zadat na youtube např.Mzda rx8 oil nebo tak ňeco a třeba tam bude videonávod..