dust8

Jak je to s užíváním a prodáváním lysohlávek z hlediska zákona?

Odpovědi
Kepler

Pěstování, přechovávání nebo předávání jiné osobě je trestné.
závažnost je posuzována dle množství držené látky.
za množství „větší než malé" je v ČR považováno nad 40 plodnic halucinogenních hub (nebo množství obsahující nad 50 mg psilocinu či odpovídajícího množství psilocybinu, tj. přibližně 70 mg). Držení většího než malého množství lysohlávek již může být posuzováno ne jako přestupek, ale jako trestný čin.
https://www.ex­tc.cz/lysohlav­ky--psilocybin-.html

Emefej

Užívání zákon nijak neřeší.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.