Jak je to s ÚP a penězi?

dobrý den,chtěla bych si ověřit jednu otázku..24.6 mi končí mateřská,a tedy od 25,6 bych měla nastoupit na úřad práce,ale dozvěděla jsem se že když nastoupím alespoň na jeden den do práce,tedy toho 25,6 tak se mi podpora v nezaměstnanosti bude počítat z toho jednoho odpracovaného dne a ne z těch 7600 které jsem měla na rodičovském příspěvku,co je na tom pravdy?

Odpovědi
sobol

Nevim přesně jak to může ovlivnit mateřská, ale pro přiznání podpory ze zaměstnání musíte pracovat alespoň 6 měs.