Sober

Jak je to s tzv. tel. čísly, které začínají 800? Jsou skutečně zdarma?

Zjistil jsem na fa Vodafonu, že tomu tak není. Sleduji denní tisk pravidelně, ale tento fakt mě hodně překvapil. Kdy ke změně došlo? Neznalost mě stála několik set korun…

Nejlepší odpověď
Michal Kole

800 je zdarma
840 je ÚDAJNĚ zvýhodněná sazba

Další odpovědi
arygnoc

VOIPEX, ako poskytovateľ tejto služby (v ČR), tvrdí (citujem):
„Zelené číslo 800 je pro volajícího z jakékoliv pevné nebo mobilní sítě v ČR vždy bezplatné. Jde o ideální způsob, jak dát vašim zákazníkům nebo obchodním partnerům moderní a marketingově atraktivní možnost, jak vás mohou komunikovat. Veškeré náklady spojené s voláním hradíte za volajícího vy jako volaný.“

Teda:
áno, pre volajúceho je linka zadarmo, náklady platí volaný.

Nevolal ste náhodou zo zahraničia na české 800 XXX XXX XXX?

bolak

Měly by bejt, když nevíš, zkus to z budky a uvidíš.

Mapel

800 je opravdu zdarma. Ostatní linky začínající na 8 jsou tzv. barevné a jsou zpoplatněné. Nepleteš si to s těmito čísly?

quentos

podle toho kde. v USA je 800 předvolba do Nashvillu ;{)>

Adad1985

Pracuji na lince 800 a opravdu je zdarma :)