Nandi

Jak je to s tou stránkou Pixabay.com?

Když do otázky přidám obrázek z Pixabay.com,mohu kliknout ODESLAT?
A jak se fotografie převádí do verze jpg nebo jpeg?
Fotografie má totiž formát png.
Jen to přepíšu?

Nejlepší odpověď
annas

Fotku stáhnete z Pixabay k sobě do PC, pokud nemá fotografie formát jpg nebo jpeg, musíte ji převést do této verze.

Když vložíte otázku, otevře se vám stránka a uvidíte nápis Vložit obrázek. Kliknete na Procházet a obrázek se pak objeví v otázce.

Pro úpravu obrázku jsem získala radu na této stránce. Stáhněte si program XnView.. Jde o prohlížeč obrázků a umožňuje jejich různé úpravy včetně převodu z png. Využívám.

https://stahnu­.cz/prohlizece-fotografii/xnvi­ew#prehled

Další odpovědi
Hufnágl

Veškeré foto-editory ti otevřou fotku i s touto koncovkou a pokud ji chceš dát do jpg, otevřeš ji v nějakém editoru a uložíš ji jako: název.jpg

Hufnágl

Annas
Oprav si znění otázky. Netuším, kde se otevře strunka!
A quenos spí po noční?