Epson

Jak je to s tou dálnicí?

dobra dekuji,takze kdyz si to tak vezmu na veteranu nesmim na dalnici ale pritom muzu ale musim na nejblizim vyjezdu sjet z dalnice,takze kdyz pojedu napr z brandysa nad labem do benatek n/J tak to je 20 km po dalnici s nejblizším vyjzdem nekde u Tuřic takze tam bych sjel a pak normalne pokracoval po normalni mimo dalnici.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Na nejbližším sjezdu dálnice musíte sjet pokud pro závadu nemůžete dosáhnout minimální rychlosti-tedy těch 80km. Pokud máte v techničáku napsáno např. 75km, tak na dálnici nesmíte ani najet. Pokud by vás chytli a v OTP to viděli, pokuta vás nemine.