Drap

Jak je to s tím jarem ? Budeme ho muset vyvolávat ?

Třeba takto ?
http://letecka­posta.cz/611195496

Nejlepší odpověď
pusinka50

Po tý dnešní snůšce sněhu a předpovědi počasí ho budeme muset asi vyvolávat, ale obrázky pohladily mou nemocnou dušičku, která v zimě velmi trpí a už se moc a moc těší, až to bude kolem žlutozelené.:-)

Další odpovědi
anonym

Díky za jarní snímečky. Toho, že jaro nepřijde, bych se neobávala. Zdržet se může, ale dorazit musí. Ono to potom všechno rychle dožene.

annas

Kéž by to pomohlo. Krásný pohled na jarní květiny, i když bych je raději viděla ve skutečnosti. Kdo si počká, ten se dočká. Jaro už máme, ale zima ještě ne a ne ustoupit. 🙂

anonym

Annas, psala jsem odpověď a do toho poslouchala předpověď počasí. Jarně to do konce měsíce prý vypadat nebude. Ale dočkali jsme se pokaždé, tak se dočkáme i letos.