ali

Kdo má ochrannou známku Tesla?

Dobrý den, můžete někdo vysvětlit, kdo má ochrannou známku Tesla? Tuto značku používají v USA elektromobily a u nás se používá u elektrospot­řebičů. Děkuji

Nejlepší odpověď
Kepler

Dne 6.10.2010 byla po řadě žalob ze strany TESLA a.s. na Tesla Motors Inc.podepsána smlouva o koexistenci obchodních značek Tesla, která upravuje vztahy mezi společnostmi.

Znění úvodní preambule smlouvy o koexistenci značek TESLA:

(A) Tesla Motors vlastní řadu ochranných známek na aplikace a registrace, které se skládají nebo obsahují název TESLA.

(B) Tesla Holding vlastní řadu ochranných známek na aplikace a registrace, které se skládají nebo obsahují název TESLA.

© Tesla Holding a Tesla Motors si přejí uzavřít smlouvu o koexistenci vztahující se k ochranné známce TESLA.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Tesla_(pod­nik)

Brblal

Nechapu, proc je otazka uz uzavrena, odpovedel bych na ni, ale jen napisu, ze v TV bezi reklama na Tesla invest (www.teslainvest.cz) a opet je tam zname logo…

Kepler

Ta česká Tesla Holding má spousty dceřiných společnosti, invest je jednou z nich.