druid

Jak je to s termíny na VŠ?

Když na vysoké škole nemám termín na přijímací zkoušky na ni, a na druhé mám termíny v určitém rozmezí, tak jak vím na který jít? Napíšou mi email, nebo mi to dojde poštou?…
Přihlášku mám hotovou a už jsem i zaplatil poplatek, tak co teď mám dělat?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Příhlášky odešli spolu s potvrzením o zaplacení poplatku a oni ti naoplátku pošlou pozvánku k přijímačkám se všemi potřebnými instrukcemi. Jestliže se ti budou termíny krýt, tak si holt budeš muset vybrat, které škole dáš přednost.