ivzez

Jak je to s těmi výlety v dešti?

Také byste dali byste přednost oslovení stovek až tisíců (kvůli nepřízni počasí)
před oslovením statisíců až miliónů voličů?

Reaguji sice na článek z PL, ale dílčí inspiraci mi poskytl Raibek:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/neni-lepsi-jezdit-na-vylety-kdyz-neprsi

Nejlepší odpověď
aliendrone

Žádné překvápko, postavit se Zemanovi v TV debatě by byla pro Drahoše politická sebevražda. Stačí si vzpomenout jak dopadl knížepán minule – vypadal jak úplný trotl. (tím nemyslím to, že tak vypadá normálně, ale porovnávám diskuzní klání) ;) :D :D

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Asi by v TV taky pouze „kukal“ a pár jeho panenek (i panáčků) by zaplakalo. Tak mu to bude stačit pouze 2 x a i tak toho bude mít asi dost.:-)

dubraro

Vzhledem k tomu, že nezávislá a vyvážená ČT Drahoše podporuje, není divu, že chce diskutovat jen tam. Pikantní je, že Moravec to odmítá moderovat. Další blamáž, podobná té s diskuzním pořadem k volbě amerického prezidenta, by jej mohla (konečně!) odstranit z obrazovky.

led

Mať debatu kdesi vonku, keď duje vietor a mrznú uši poslucháčov, ukázať svoju obetavosť, že aj v plúšti kandidát ide za svojim voličom, no nie je to krásna reklame? To, že nepočuť otázky tých dole a nevhodné, či chybné vyjadrenie odpíska vietor v mikrofone, no nie je to krajšie, než v páľave reflektorov, citlivosti mikrofonov, ktoré zachytia aj hluk myšlienok preháňajúcich sa hlavou, v pohľade kamier schopných zachytiť hnutie mysle a pot stekajúci za golier v študiu, keď ti každý hľadí zblízka do očí a pozorne sleduje každý záchvev, aby ťa nachytal na hruškách… Nie, radšej bezpečná vzdialenosť a pódiový nadhľad, než dýchať a cítiť myšlienky tých druhých, tých v hĺbke pod sebou. A hlavne tá krásna možnosť, kedykoľvek, ak mi to vyhovuje, zrušiť akciu pre zlé počasie. Skončím slovami ktorými ukončil svoj mimoriadne krátky prejav maršál Grečko v Prahe 1.5.1972: „… vidím, že vám aj nám je všetkým zima a preto končím s prejavom. Hurá!“

Kepler

I když jsem příznivec Drahoše, musím uznat, že v těch debatách asi nemá moc velké šance. Přesto doufám, že aspoň obstojí se ctí. Drahoš si toho je určitě vědom, na to má Zeman příliš prořízlou hubu. Jen aby se nedostavilo překvapení a Zeman neřekne, co by neměl…

Mc Merkurion

… jestli bude takový počasí a D1 ve stavu jako dnes. tak pojede akorát tak do Prčic …

ivzez

@McMerkurion:
Nj, ale na co by se potom vymlouval?

Mc Merkurion

… no a vo tom to je … do tv nemůže a jinam nedojede a když náhodou jo, tak kdo tam v tej slotě pujde? … důležitý je bejt voličům nablízku, nevadí, že sedí v teple u tv …