michalds

Jak je to s těmi respirátory?

Byl jsem včera v Kauflandu a každý pátý člověk měl místo respirátoru roušku (ať už papírovou, nebo látkovou)

zjentek: ale v MHD jsem viděl lidi pouze s rouškou

Odpovědi
zjentek

V objektu stále platí respirátor bez výdechového ventilku, přestože i tento model je účinný až od typu FFP3 což znamená, že typy FFP 2 a nižší proti viru NECHRÁNÍ.

Podobně se člověk začne chovat v momentě, kdy jsou zákony, nařízení a společenská pravidla benevolentní a jejich vymahatelnost chybí (platí taktéž pro výrobce oněch oblíbených FFP2 respirátorů).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.